Kurumsal

AGON ENERJİ

AGON Enerji, Türkiye'de ve yurtdışında Elektrik, Enerji ve Endüstriyel Otomasyon alanında hizmet vermektedir. Bahsi geçen alanlarda ürün satış, proje taahhüt, servis-bakım, eğitim ve mühendislik hizmetleri sağlamaktadır. AGON, Globalde kendi sektörlerinde en üst seviye yer alan ABB, Phoenix Contact ve Siemens firmalarının farklı ürün gruplarında resmi bayiisidir. AGON genç, dinamik ve bir o kadar da deneyli kadrosu ile her geçen gün sektörde hızla büyüyen ve müşterilerine katmadeğer katan bir firmadır. AGON kurulduğu günden bu zamana kadar özellikle ağır sanayide, endüstriyel tesislerde ve yenilenebilir enerji alanlarında güçlü teknik altyapısı ve birikimiyle, problemlere çözüm sağlamış, dizayn, mühendislik, tedarik, montaj, servis, bakım, devreyealma ve entegrasyon olarak en modern çözümler sunmaktadır.

AGON; yenilikçi, çağdaş, sürekli gelişen, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkmış bu doğrultuda tüm çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Yenilikçi, çağdaş, gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek müşteri odaklı güvenilir ve sektörde adından sıkça söz edilen öncü firma olmak.

Vizyonumuz

Hedeflerimiz doğrultusunda sektörde AGON'u akılda ilk marka yapmak.

 
f29eab5f-7829-4e04-a090-e04cf3d34900
oynat

 BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

+09 312 395 79 30

0 312 395 79 31

Adres

İvedik OSB Mah. Melih Gökçek Bulvarı Köşe İvedik İş Yerleri 6N -No:14

Yenimahalle / ANKARA

İLETİŞİM