Hizmetlerimiz

Proje Taahhüt

1Hizmet Hakkında
Agon, Elektrik motorları, frekans konvertörleri, elektrik panoları içeren konularda komple anahtar teslim projeler yapmaktadır. Özellikle ağır sanayi üretimi yapan fabrikalarda ve güneş enerjisi sistemlerinde hizmet vermekteyiz. Projelerinize komple çözüm sunabiliriz.

Teknik Servis

1Hizmet Hakkında
AGON, müşterilerine servis ve bakım hizmeti sunmaktadır.

Servis olarak sahada yerinde servis devreye alma yada uzaktan servis hizmeti sunulabilmektedir

Bakım olarak, AC sürücülerin kullanım ömrü boyunca maksimum kullanılabilirlik, minimum planlanmamış onarım masrafı, optimum performans ile çalışabilmeleri ve uzun ömürlü olabilmeleri amacıyla sürücülere düzenli önleyici bakım uygulanması gerekmektedir. Sürücü önleyici bakımı, ürüne özel bakım çizelgesine göre yapılan yıllık sürücü denetimleri ve komponent değişimlerinden oluşmaktadır. Sürücü önleyici bakım programı uygulanırken çevre ve kullanım koşulları da hesaba katılır. Önleyici bakım çalışmaları sahada yetkili ve sertifikalı uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Sürücü Bakımlarının yapılması işletmenizin maliyetlerine olumlu katkılar sunacaktır.


Ürün Satış

1Hizmet Hakkında
Agon Enerji firması ABB, Siemens ve Phoenix Contact firmalarının resmi bayiisidir ve bu markaların ürünlerini müşterilerinin taleplerine uygun şekilde satışını gerçekleştir.

Enerji ve Fizibilite Verimliliği

1Hizmet Hakkında
Fabrikalarda enerjinin büyük bir kısmını elektrik motorları tarafından tüketilir. Elektrik Motorlarının kontrol yöntemleri ise firmamız Agon Enerji'nin uzmanlık alanıdır. Bu kapsamda enerji tüketimi ölçümleri, enerji verimliliği hesaplamaları, yatırım maliyeti belirlenmesi ve yatırımın geri dönüş süresi belirlenmesi çalışmaları yapmaktayız

Eğitim ve Seminer

1Hizmet Hakkında
Çağı yakalamak müşteri memnuniyetini arttırmak ve sektördeki bilginizi ölçmek için eğitim kadromuzla hizmetinizdeyiz. Agon Enerji olarak biz firmaların personellerini geliştirmek ve sürece hakimiyetlerini arttırmak için aşağıdaki konularda eğitimler vermekteyiz.

Enerji verimliliği

Elektrik motorları ve kontrol yöntemleri

Frekans konvertörleri

Soft Starterlar

Elektrikli şarj üniteleri

Güneş enerjisi yatırımları ve fizibilite çalışmaları konularında eğitimler vermektedir.

Ücret bilgisi ve destek için lütfen bize ulaşınız.        

Mühendislik

1Hizmet Hakkında
Agon Enerji olarak, farklı sektörlerdeki deneyimleri sayesinde, altta belirtilen disiplinlerde temel ve detay mühendislik hizmetleri vermekteyiz.

Enerji verimliliği

Elektrik motorları

Frekans konvertörleri

Elektrikli şarj üniteleri

Güneş enerjisi yatırımları

Fizibilite çalışmaları ve ağır sanayi endüstriyel uygulamalarda

Bu konularda fikir alışverişi yapmak, sunum istemek ve ücret bilgisi için lütfen bize ulaşınız.

 BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

+90 312 395 79 30

0 312 395 79 31

Adres

İvedik OSB Mah. Melih Gökçek Bulvarı Köşe İvedik İş Yerleri 6N -No:14

Yenimahalle / ANKARA

İLETİŞİM